0

ОБУВКА 1385 ЧЕРНА  КОЖА

  • Модел: 1385 ОБУВКА ЧЕРНА  КОЖА
  • Наличност: В наличност
108.00лв.

Опции

 

ОБУВКА 1385 ЧЕРНА  КОЖА

ЦВЯТ –ЧЕРЕН

ВИСОЧИНА НА ХОДИЛОТО –ПЛАТФОРМА 3 СМ

ЛИЦЕВА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА КОЖА

ВЪТРЕШНА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА КОЖА 

ХОДИЛО –  ТЕРМО КАУЧУК

СТЕЛКА –ЕСТЕСТВЕНА КОЖА

ХОДИЛО - ОЛЕКОТЕНО,СУПЕР УДОБНО