0

ДАМСКИ БОТУШИ 7602 ЛЕОПАРД

  • Модел: 7602 ДАМСКИ БОТУШИ ЛЕОПАРД
  • Наличност: В наличност
78.00лв.

Опции

ДАМСКИ БОТУШИ 7602 ЛЕОПАРД

ЦВЯТ –ЛЕОПАРД

ВИСОЧИНА НА ХОДИЛОТО – 8 СМ

ВИСОЧИНА НА БОТУША – 30 СМ

ЛИЦЕВА ЧАСТ – ЕЕКО КОЖА

ВЪТРЕШНА ЧАСТ – ЕКО КОЖА

ХОДИЛО – ПОЛИУРЕТАН