0

ДАМСКА ОБУВКА 7636  ПЛАТИНА КОЖА

  • Модел: 7636ДАМСКА ОБУВКА ПЛАТИНА КОЖА
  • Наличност: В наличност
79.00лв.

Опции

ДАМСКА ОБУВКА 7636  ПЛАТИНА КОЖА

ЦВЯТ –ЧЕРЕН И ПЛАТИНА

ВИСОЧИНА НА ХОДИЛОТО – ПЛАТФОРМА 4 СМ 

ЛИЦЕВА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА  КОЖА

ВЪТРЕШНА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА КОЖА

ХОДИЛО – ТЕРМОКАУЧУК