0

ДАМСКИ ОБУВКИ MIA MIA 7266 СИН ЛАЗЕР

  • Модел: 7266 ДАМСКИ ОБУВКИ MIA MIA СИН ЛАЗЕР
  • Наличност: В наличност

89.00лв.

99.00лв.

Опции

 

ДАМСКИ ОБУВКИ MIA MIA 7266 СИН ЛАЗЕР

ЦВЯТ –СВЕТЛО СИН

ВИСОЧИНА НА ХОДИЛОТО – ПЛАТФОРМА 3 СМ

ЛИЦЕВА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА КОЖА

ВЪТРЕШНА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА КОЖА

СТЕЛКА-ОРТОПЕДИЧНА,АНАТОМИЧНА

ХОДИЛО – КАУЧУК