0

ДАМСКИ ОБУВКИ 7189 ПЛАТИНА ЛЕОПАРД СКРИТА ПЛАТФОРМА

  • Модел: 7189 ПЛАТИНА ЛЕОПАРД СКРИТА ПЛАТФОРМА
  • Наличност: В наличност
109.00лв.

Опции

 

ДАМСКИ ОБУВКИ 7189 ПЛАТИНА ЛЕОПАРД СКРИТА ПЛАТФОРМА

ЦВЯТ –ПЛАТИНА ЛЕОПАРД

ВИСОЧИНА НА ХОДИЛОТО –СКРИТА  ПЛАТФОРМА 5 СМ

ЛИЦЕВА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА КОЖА

ВЪТРЕШНА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА КОЖА  

ХОДИЛО – КАУЧУК