0

ДАМСКА ОБУВКА MAMAMIA 6520 БЕЖОВО ЗЛАТО

  • Модел: MAMAMIA 6520 БЕЖОВО ЗЛАТО
  • Наличност: В наличност
89.00лв.

Опции

ДАМСКА ОБУВКА MAMAMIA 6520 БЕЖОВО ЗЛАТО

ЦВЯТ – БЕЖОВО ЗЛАТО

ВИСОЧИНА НА ХОДИЛОТО – ПЛАТФОРМА 5 СМ

ЛИЦЕВА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА КОЖА

ВЪТРЕШНА ЧАСТ – ЕСТЕСТВЕНА КОЖА

ХОДИЛО – ОЛЕКОТЕНО

СТЕЛКА- ОРТОПЕДИЧНА